3 lutego rozegrany został kolejny turniej z cyklu organizowanego przez Akademię Młode Talenty.

W dniu dzisiejszym odbył się drugi turniej z cyklu przygotowanego przez Akademię Piłkarską Młode Talenty Unia Susz. Dzisiejsze rozgrywki skierowane były dla graczy z rocznika 2010 i młodszych. Na zaproszenie odpowiedziało 9 drużyn.

W sobotę 22 grudnia o godz. 10:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbędzie się Świąteczny Turniej Dzikich Drużyn.

Akademia Piłkarska Młode Talenty Unia Susz zaprasza do udziału w cyklu turniejów piłki nożnej.

13 października w Nowym Mieście Lubawskim rozegrany został Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2010/2011 o Puchar Burmistrza Nowego Miasta. Udział w imprezie wzięła również reprezentacja żaków AP Młode Talenty Unia Susz.

 

14 października na stadionie miejskim w Iławie odbył się turniej półfinałowy regionalnych rozgrywek WMZPN Orlika.

Przed sobotnim meczem pomiędzy drużynami seniorów Unii Susz i Mrągowii Mrągowo odbyła się uroczysta inauguracja sezonu Akademii Piłkarskiej Młode Talenty Unia Susz.

1 października w Kisielicach odbył się ostatni turniej ligowy w grupie 9 niebieskiej.

Przed sobotnim meczem seniorów Unii Susz wszystkie drużyny wchodzące w skład Akademii Piłkarskiej Młode Talenty Unia Susz zostaną oficjalnie zaprezentowane na płycie boiska wraz ze sztabem szkoleniowym. 

W dniu dzisiejszym tj. 25.09. trzecią kolejkę ligową rozegrała drużyna Orlika. Tym razem dzieciaki z naszej Akademii rywalizowały w turnieju na swoim Orliku w Suszu.

Sponsorzy i Partnerzy

Open Financematrixflashcars