Rusza Wojewódzki Puchar Polski. Pary rundy wstępnej rozlosowano w dniu 11 lipca.

Dzisiejszy mecz sparingowy z Polonią Pasłęk rozegrany zostanie o godzinie 18:30 na stadionie przy ul. Leśnej 20. Zapraszamy

Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie dokonał wstęnego podziału na klasy i grupy rozgrywkowe. Trafiliśmy do grupy 2 klasy okręgowej, z kim przyjdzie nam się zmierzyć w nadochodzącym sezonie?

Szkoleniowec Unii Susz, Jarosław Chodowiec przedstawił roboczą listę meczów sparingów, które nasza drużyna rozegra przed przystąpieniem do rozgrywek ligi okręgowej.

W imieniu zarządu, sztabu szkoleniowego oraz piłkarzy pierwszej drużyny chcemy bardzo gorąco podziękować kibicom za doping, dobre słowo i wsparcie udzielone do ostatniego IV-ligowego gwizdka.

W dniu jutrzejszym zostanie rozegrana kolejka forBET IV ligi w sezonie 2018/19. Dla Unii Susz ostatnim meczem będzie wyjazd do Miłomłyna.

Rozegrane w środę 5 czerwca w iście upalnych warunkach spotkanie pomiędzy Unią Susz, a GKS Wikielec zakończyło się remisem 1:1.

Mimo, że większość sympatyków czwartoligowej piłki na Warmii i Mazurach uznawała nasz zespół za faworyta sobotniego meczu, niespodziewanie Drwęca wygrała i to wysoko, bo 4:1

Rozegrany w środę 29 maja meczu pomiędzy Unią Susz, a Motorem Lubawa zakończył się wynikiem 2:3 dla gości.

Wyniekiem 0:2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Granicą Kętrzyn, a Unią Susz w ramach 26. kolejki forBET IV ligi.

Na mecz 26. kolejki forBET IV ligi przypadł nam wyjazd do Kętrzyna. Mecz z miejscową granicą rozpocznie się o godzinie 16:00.

Remisem 3:3 zakończył się sobotni (18.05) mecz 25. kolejki forBET IV ligi z Zatoką Braniewo.

Do sportowej potyczki pomiędzy Unią Susz, a Zatoką Braniewo dojdzie na stadionie miejskim przy ul. Leśnej 20 w najbliższą sobotę 18 maja, o godzinie 17:00.

Kolejni sponsorzy przedłużyli współpracę z naszym klubem.

Porażką 3:0 zakończył się rozegrany dzisiaj w Mrągowie mecz 24. kolejki forBET IV ligi pomiędzy miejscową Mrągowią, a Unią Susz.

Zapis krótkiej konferencji pomeczowej na płycie boiska w Suszu.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu z liderem forBET IV ligi - Concordią Elbląg.

Wynikiem 1:2 dla przyjezdnych zakończył się mecz pomiędzy Unią Susz, a Concordią Elbląg.

Przed nami oraz piłkarzami Unii ekscytujące i pełne wrażeń środowe popołudnie. Wszystko za sprawą meczu z liderem forBET IV ligi.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu pomiędzy Unią Susz, a Olimpią II Elbląg, wygranego przez gospodarzy 2:0.

Sponsorzy i Partnerzy

Open Financematrixflashcarswilemski