Na taki wynik kibice Suskiej Unii musieli czekać długo, bo aż do 15 kolejki. Tęcza zdecydowanie pokonana 5:1!

Gra naszych piłkarzy (szczególnie w drugiej połowie) mogła się podobać. Nie brakowało celnych podań, dynamicznych akcji oraz częstych wizyt w polu karnym rywali. Widać również było zaangażowanie i chęć walki w wykonaniu naszej drużyny. Wszystkie te czynniki przełożyły się na wynik spotkania, który już w pierwszych minutach otworzył Krystian Staniec.

Szybko strzelona bramka na pewno pomogła dobrze wejść w mecz oraz dobrze rokowała na kolejne minuty spotkania. I gra tak wyglądała przez całą pierwszą połowę. w drugiej odsłonie spotkania uśpiona czujność naszych zawodników odbiła się na stracie bramki, kiedy to strzałem zza pola karnego popisał się Łukasz Goździejewski.

Kiedy już kibice szykowali się na ciężki bój o punkty bo widać było mobilizację w szeregach Tęczy, sytuację odmienia diametralnie Mateusz Włodarczyk, który dynamiczną akcją ponownie wyprowadził Unię na prowadzenie. Na prowadzenie, którego już nie oddaliśmy, a przypieczętowane zostało jeszcze kolejnymi trzema bramkami.

Wynik ten - na który bardzo długo czekaliśmy - dobrze rokuje na przyszłość, czekamy na powtórkę!

Unia Susz   5:1   Tęcza Miłomłyn

Relacja:

II połowa
Jakub Urbański 90+1'
Piotr Chmielewski 86'
  85'   Marcel Motycki
Krystian Staniec 80'
Maciej Pietruszewski 60'
Michał Kacziński 60'
Mateusz Włodarczyk 60'
    57' Łukasz Goździejewski
I połowa
 Krystian Staniec   45+1'
  36'   Krzysztof Wietek
  20'   Marcin Jakubowski