KS Unia Susz 5 : 1 KS Barkas Tolkmicko (19 kolejka Grupy okręgowej grupa 2)

Dziś Biało-Niebiescy podejmowali na własnym boisku drużynę Barkasa Tolkmicko. Od samego początku staraliśmy się kontrolować mecz I stwarzać sytuacje bramkowe. Blisko strzelenia bramki i wyprowadzenia Unii na prowadzenie byli Staniec i Czarzasty, lecz po strzale z bliskiej odległości tego drugiego piłka trafia w poprzeczkę. W 26 min świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego Witkowskiego na bramkę zamienia Zakrzewski, pokonując bramkarza pięknym strzałem głową. W 39 min. Staniec podwyższa na 2-0 dla Biało-Niebieskich. I tak kończy się pierwsza połowa meczu. W drugą połowę wchodzimy w dobrym stylu i stwarzamy świetne sytuacje. Bardzo blisko podwyższenia rezultatu są Luliński, Czarzasty. W 68 min. Barkas wykonuje rzut rożny i niespodziewanie strzela bramkę na 2-1. W tym momencie łapiemy słabszy fragment naszej gry. W 73 min po zagraniu ręką sędzia odgwizduje karnego dla gości z Tolkmicka. Świetną interwencją popisuje się Żuralski i nie daje się pokonać. Po chwili wracamy do swojej dobrej gry czego efektem, są jeszcze trzy strzelone bramki w 76 i 79 min. Staniec I w 90 min. Luliński. Brawo za dobrą grę zespołu. Dziękujemy naszym wiernym kibicom za fantastyczny doping. (tekst JCH)