Smak zwycięstwa! Unia z Drwęcą NML 3:1

Wczoraj zespół biało-niebieskich podejmował na własnym boisku drużynę Drwęcy Nowe Miasto.

Pierwsza połowa to dobra gra obu drużyn , i sporo akcji bramkowych dla obu ekip. Unia w tej połowie okazała się konkretniejsza, Dobrą współpracę w tym meczu pomiędzy naszymi napastnikami Staniec, Bińczak, ten drugi kończy z dwiema bramkami .I pierwsza połowa to 2-0 dla Unii. Na drugą odsłonę tego meczu wychodzimy bez zmian personalnych. I wchodzimy w tę drugą połowę dosyć ospale. I to drużyna gości zyskuje lekką przewagę co dokumentuje bramką kontaktową . Jeszcze dwa razy mocno nam zagrozili w tej połowie, ale na posterunku był dziś Mateusz Rutecki. My również mieliśmy w tej połowie swoje szanse. Poprawić swoje konto bramkowe mogli Bińczak i Staniec, lecz niestety nie zdołali pokonać bramkarza gości. Ale w samej końcówce piękną bramkę strzela nasz kapitan Łukasz Luliński i wygrywamy dziś bardzo ciężki mecz 3-1. Można już powolutku wysuwać tezę, iż wraz z naszymi kibicami budujemy przy Leśnej mocną twierdzę, trudną do zdobycia dla przeciwnika. Oby tak dalej, bo razem możemy wywalczyć upragniony awans. W następną sobotę znowu gramy u siebie i nie może was tam zabraknąć już dziś zapraszamy. Brawo dla całej Drużyny za walkę i zaangażowanie.