Staniec i Krause dają wygraną w meczu z Płomieniem Turznica

Do przerwy biało-niebiescy prowadzili  z Płomieniem Turznica 1:0 po golu Krystiana Stańca zdobytego w 2 minucie meczu.

Zarówno gospodarze jak i goście kilkukrotnie stawali jeszcze w dogodnych sytuacjach strzeleckich jednak żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku.

Po nie najlepszej w naszym wykonaniu drugiej połowie wygrywamy ostatecznie 2:0. Drugiego gola dla Unii zdobył w 80 minucie Robert Krause popisując się pięknym uderzeniem pod poprzeczkę.

Podobnie jak w pierwszej części spotkania, tak i w tej nie zabrakło niewykorzystanych sytuacji bramkowych, których w drugiej odsłonie spotkania goście mieli więcej. Po naszej stronie m.in. niewykorzystany rzut karny z 74 minuty kiedy to uderzenie Łukasza Lulińskiego wybronił golkiper gości. Na szczęście 3 punkty zostają w Suszu.