Staniec i Luliński strzelają. Unia wygrywa z Radomniakiem.

Sobotni wyjazd do Radomna piłkarze Unii mogą uznać za ten z kategorii udanych. Po bramkrach Krystiana Stańca i Łukasza Lulińskiego oraz trafieniu samobójczym biało-niebiescy wygrali z miejscowym Radomniakiem 0:4 i dopisali kolejne 3 punkty w ligowej tabeli.

Mimo dość znaczącej wygranej kibice na bramki musieli poczekać. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Wynik otworzył Krystian Staniec w 71 minucie. Wtedy to w ciągu zaledie 3 minut dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. W 87 minucie kolejne trafienie dołożył Łukasz Luliński, a w doliczonym czasie gry gol samobójczy ustalił wynik spotkania.

BRAMKI:

71' - 0:1 - Krystian Staniec (Unia Susz)

74' - 0:2 - Krystian Staniec (Unia Susz)

87' - 0:3 - Łukasz Luliński (Unia Susz)

90'+3 - 0:4 - Jacek Cichocki (Radomniak Radomno) - bramka samobójcza.

SKŁADY:

Radomniak Radomno: Łukasz Komorowski, Piotr Granica, Patryk Lewicki, Kacper Szczypski, Maciej Bartczak, Jacek Cichocki (K), Przemysław Górzyński, Radosław Lewicki, Dawid Górzyński, Szymon Lewicki, Mateusz Żuralski.

rezerwa: Maciej Brandt, Paweł Kopiczyński, Wojciech Ziółkowski, Karol Łukwiński, Krzysztof Kotewicz, Patryk Kurowski.

Unia Susz: Karol Chodowiec - Dariusz Laskowski, Grzegorz Łazarczyk, Krystian Staniec, Łukasz Luliński (K), Jonasz Lewandowski, Dominik Zakrzewski, Kamil Kozłowski, Szymon Hanas, Jakub Przytuła, Jakub Górski.

rezerwa: Marek Lewicki, Robert Krause, Karol Witkowski, Bartosz Sztuka, Hubert Cap, Kacper Jaroszczuk.