Wygrywamy z Barkasem i meldujemy się w barażach o IV ligę.

W sobotnim (19 czerwca) meczu ostatniej kolejk isezonu 2020/21 w klasie okręgowej WMZPN biało-niebiescy pewnie pokonali Barkas Tolkmicko 4:1, zapewniając sobie tym samym udział w barażach o IV ligę.

Mecz z Barkasem Tolkmicko rozpoczął się od minuty ciszy ku pamięci Tadeusza Sękowskiego, wieloletniego działacza, kibica i przyjaciela naszego klubu. Po gwizdku sędziego wynik szybko otworzył Jakub Janiszek. Suszanie do siatki w pierwszej połowe trafili jeszcze dwukrotnie za sprawą Krystiana Stańca i Dariusza Laskowskiego. W drugiej części spotkania goście odpowiedzili jedną bramką, a rzut karny na czwartego gola dla Unii zamienił Łukasz Luliński.

Wygrana ta zapewniła naszej drużynie udział w barażach o IV ligę. Naszym przeciwnikiem w dwumeczu będzie drużyna Błękitnych Pasym lub Pisy Barczewo. Pierwsze spotkanie wyjazdowe w najbliższą sobotę 26 czerwca. Mecz na własnym terenie, który wyjasni wszystko rozegramy w środę 30 czerwca.