KS UNIA SUSZ

Następna kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 18
Dzień Gospodarze Goście
N, 2017-03-26 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 1-2 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno
So, 2017-03-25 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 1-0 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn
So, 2017-03-25 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-03-25 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze 3-2 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
So, 2017-03-25 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 3-0 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta
N, 2017-03-26 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 0-0 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-03-25 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 2-2 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark
So, 2017-03-25 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 1-3 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 GKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 18 43 8 1 0 5 3 1 55 25 30
2 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 18 34 5 3 1 5 1 3 37 21 16
3 MKS Korsze MKS Korsze 18 33 5 2 2 5 1 3 35 24 11
4 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 18 31 5 4 0 4 0 5 43 28 15
5 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 18 31 5 2 2 4 2 3 39 30 9
6 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 18 30 6 0 3 4 0 5 49 23 26
7 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 18 29 7 1 1 2 1 6 36 27 9
8 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 18 26 6 1 2 2 1 6 32 34 -2
9 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 17 25 4 2 2 3 2 4 24 23 1
10 Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 18 24 5 0 4 2 3 4 34 32 2
11 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 17 21 3 1 5 3 2 3 33 32 1
12 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 18 21 3 2 4 3 1 5 28 41 -13
13 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 18 20 4 1 4 2 1 6 29 35 -6
14 GSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 18 18 4 1 4 1 2 6 31 51 -20
15 Omulew Wielbark Omulew Wielbark 18 11 2 2 5 0 3 6 16 50 -34
16 Warmiak Łukta Warmiak Łukta 18 8 1 1 7 1 1 7 21 66 -45
Następna kolejka Kolejka 19
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-04-01 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 16:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-04-01 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 16:00 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
N, 2017-04-02 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark 15:00 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec
So, 2017-04-01 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
So, 2017-04-01 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15:00 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-04-01 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 16:00 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
N, 2017-04-02 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 13:00 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno
So, 2017-04-01 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 16:00 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel

Ostatnia kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 18
Dzień Gospodarze Goście
N, 2017-03-26 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 1-2 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno
So, 2017-03-25 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 1-0 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn
So, 2017-03-25 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-03-25 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze 3-2 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
So, 2017-03-25 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 3-0 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta
N, 2017-03-26 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 0-0 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-03-25 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 2-2 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark
So, 2017-03-25 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 1-3 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 GKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 18 43 8 1 0 5 3 1 55 25 30
2 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 18 34 5 3 1 5 1 3 37 21 16
3 MKS Korsze MKS Korsze 18 33 5 2 2 5 1 3 35 24 11
4 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 18 31 5 4 0 4 0 5 43 28 15
5 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 18 31 5 2 2 4 2 3 39 30 9
6 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 18 30 6 0 3 4 0 5 49 23 26
7 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 18 29 7 1 1 2 1 6 36 27 9
8 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 18 26 6 1 2 2 1 6 32 34 -2
9 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 17 25 4 2 2 3 2 4 24 23 1
10 Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 18 24 5 0 4 2 3 4 34 32 2
11 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 17 21 3 1 5 3 2 3 33 32 1
12 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 18 21 3 2 4 3 1 5 28 41 -13
13 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 18 20 4 1 4 2 1 6 29 35 -6
14 GSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 18 18 4 1 4 1 2 6 31 51 -20
15 Omulew Wielbark Omulew Wielbark 18 11 2 2 5 0 3 6 16 50 -34
16 Warmiak Łukta Warmiak Łukta 18 8 1 1 7 1 1 7 21 66 -45
Następna kolejka Kolejka 19
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-04-01 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 16:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-04-01 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 16:00 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
N, 2017-04-02 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark 15:00 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec
So, 2017-04-01 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
So, 2017-04-01 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15:00 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-04-01 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 16:00 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
N, 2017-04-02 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 13:00 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno
So, 2017-04-01 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 16:00 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel

Tabela wyników

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 18
Dzień Gospodarze Goście
N, 2017-03-26 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 1-2 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno
So, 2017-03-25 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 1-0 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn
So, 2017-03-25 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-03-25 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze 3-2 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
So, 2017-03-25 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 3-0 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta
N, 2017-03-26 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 0-0 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-03-25 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 2-2 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark
So, 2017-03-25 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 1-3 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 GKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 18 43 8 1 0 5 3 1 55 25 30
2 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 18 34 5 3 1 5 1 3 37 21 16
3 MKS Korsze MKS Korsze 18 33 5 2 2 5 1 3 35 24 11
4 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 18 31 5 4 0 4 0 5 43 28 15
5 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 18 31 5 2 2 4 2 3 39 30 9
6 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 18 30 6 0 3 4 0 5 49 23 26
7 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 18 29 7 1 1 2 1 6 36 27 9
8 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 18 26 6 1 2 2 1 6 32 34 -2
9 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 17 25 4 2 2 3 2 4 24 23 1
10 Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 18 24 5 0 4 2 3 4 34 32 2
11 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 17 21 3 1 5 3 2 3 33 32 1
12 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 18 21 3 2 4 3 1 5 28 41 -13
13 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 18 20 4 1 4 2 1 6 29 35 -6
14 GSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 18 18 4 1 4 1 2 6 31 51 -20
15 Omulew Wielbark Omulew Wielbark 18 11 2 2 5 0 3 6 16 50 -34
16 Warmiak Łukta Warmiak Łukta 18 8 1 1 7 1 1 7 21 66 -45
Następna kolejka Kolejka 19
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-04-01 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 16:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-04-01 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 16:00 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
N, 2017-04-02 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark 15:00 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec
So, 2017-04-01 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
So, 2017-04-01 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15:00 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-04-01 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 16:00 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
N, 2017-04-02 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 13:00 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno
So, 2017-04-01 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 16:00 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel

amex   gmina susz                      partner ZUK   csir  

       27         grene logo        stolarka                      Zajazd logo         warmianka            transport         galant2                     wmzpn     baranski      almar logo v2      banerek animowany KEEZA 440x225 px      digieye2

 

 Patronat medialny

logo