KS UNIA SUSZ

Następna kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 16
Dzień Gospodarze Goście
Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2018-03-17 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa
Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 15 41 6 1 0 7 1 0 50 7 43
2 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 15 33 5 3 1 5 0 1 44 16 28
3 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 15 32 7 0 1 3 2 2 31 16 15
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15 28 5 1 3 4 0 2 31 17 14
5 Motor Lubawa Motor Lubawa 15 25 6 1 2 1 3 2 27 15 12
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 15 24 5 2 0 2 1 5 18 16 2
7 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 15 23 3 4 1 2 4 1 16 13 3
8 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 15 20 2 2 1 3 3 4 26 18 8
9 MKS Korsze MKS Korsze 15 19 2 0 5 4 1 3 25 33 -8
10 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 15 18 3 2 3 2 1 4 18 28 -10
11 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 15 17 3 1 4 2 1 4 15 23 -8
12 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 15 16 3 0 6 2 1 3 26 41 -15
13 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15 13 2 1 1 1 3 7 17 34 -17
14 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 15 13 3 1 3 1 0 7 17 37 -20
15 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 15 12 3 3 1 0 0 8 15 23 -8
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 15 4 1 0 7 0 1 6 6 45 -39
Następna kolejka Kolejka 17
Dzień Gospodarze Goście

Ostatnia kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 16
Dzień Gospodarze Goście
Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2018-03-17 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa
Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 15 41 6 1 0 7 1 0 50 7 43
2 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 15 33 5 3 1 5 0 1 44 16 28
3 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 15 32 7 0 1 3 2 2 31 16 15
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15 28 5 1 3 4 0 2 31 17 14
5 Motor Lubawa Motor Lubawa 15 25 6 1 2 1 3 2 27 15 12
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 15 24 5 2 0 2 1 5 18 16 2
7 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 15 23 3 4 1 2 4 1 16 13 3
8 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 15 20 2 2 1 3 3 4 26 18 8
9 MKS Korsze MKS Korsze 15 19 2 0 5 4 1 3 25 33 -8
10 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 15 18 3 2 3 2 1 4 18 28 -10
11 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 15 17 3 1 4 2 1 4 15 23 -8
12 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 15 16 3 0 6 2 1 3 26 41 -15
13 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15 13 2 1 1 1 3 7 17 34 -17
14 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 15 13 3 1 3 1 0 7 17 37 -20
15 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 15 12 3 3 1 0 0 8 15 23 -8
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 15 4 1 0 7 0 1 6 6 45 -39
Następna kolejka Kolejka 17
Dzień Gospodarze Goście

Tabela wyników

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 16
Dzień Gospodarze Goście
Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2018-03-17 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa
Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 15 41 6 1 0 7 1 0 50 7 43
2 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 15 33 5 3 1 5 0 1 44 16 28
3 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 15 32 7 0 1 3 2 2 31 16 15
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15 28 5 1 3 4 0 2 31 17 14
5 Motor Lubawa Motor Lubawa 15 25 6 1 2 1 3 2 27 15 12
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 15 24 5 2 0 2 1 5 18 16 2
7 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 15 23 3 4 1 2 4 1 16 13 3
8 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 15 20 2 2 1 3 3 4 26 18 8
9 MKS Korsze MKS Korsze 15 19 2 0 5 4 1 3 25 33 -8
10 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 15 18 3 2 3 2 1 4 18 28 -10
11 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 15 17 3 1 4 2 1 4 15 23 -8
12 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 15 16 3 0 6 2 1 3 26 41 -15
13 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15 13 2 1 1 1 3 7 17 34 -17
14 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 15 13 3 1 3 1 0 7 17 37 -20
15 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 15 12 3 3 1 0 0 8 15 23 -8
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 15 4 1 0 7 0 1 6 6 45 -39
Następna kolejka Kolejka 17
Dzień Gospodarze Goście

amex   gmina susz                      partner ZUK   csir  

       27          woznicki               warmianka      turhen               muzeal    melo dren2          eureka      agrolok     

 

         auto doktor                 digieye2    wmzpn   

 

 Patronat medialny

logo