KS UNIA SUSZ

Następna kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 11
Dzień Gospodarze Goście
N, 2017-10-15 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 5-0 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
So, 2017-10-14 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa 7-0 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2017-10-14 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym 3-6 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
So, 2017-10-14 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 2-2 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-10-14 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 3-0 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
N, 2017-10-15 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg 1-0 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-10-14 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 0-3 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
So, 2017-10-14 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 2-0 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 10 26 4 1 0 4 1 0 23 4 19
2 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 10 25 5 0 0 3 1 1 24 7 17
3 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 11 24 5 0 2 3 0 1 23 10 13
4 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 11 23 4 2 1 3 0 1 36 11 25
5 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 11 21 3 3 0 2 3 0 13 8 5
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 11 17 4 1 0 1 1 4 14 14 0
7 Motor Lubawa Motor Lubawa 11 16 4 1 1 0 3 2 19 12 7
8 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 11 16 3 1 2 2 0 3 14 19 -5
9 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 11 15 3 0 4 2 0 2 21 31 -10
10 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 11 13 1 2 1 2 2 3 19 15 4
11 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 11 13 2 1 3 2 0 3 11 17 -6
12 MKS Korsze MKS Korsze 11 10 1 0 4 2 1 3 15 24 -9
13 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 11 10 3 1 1 0 0 6 14 23 -9
14 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 11 8 2 2 1 0 0 6 11 18 -7
15 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 11 5 1 0 1 0 2 7 7 27 -20
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 11 4 1 0 5 0 1 4 4 28 -24
Następna kolejka Kolejka 12
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-21 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 15:00 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-10-21 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 15:00 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
So, 2017-10-21 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 15:00 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
So, 2017-10-21 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 15:00 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg
So, 2017-10-21 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 15:00 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
N, 2017-10-22 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-10-21 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo 15:00 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
N, 2017-10-22 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15:00 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa

Ostatnia kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 11
Dzień Gospodarze Goście
N, 2017-10-15 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 5-0 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
So, 2017-10-14 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa 7-0 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2017-10-14 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym 3-6 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
So, 2017-10-14 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 2-2 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-10-14 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 3-0 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
N, 2017-10-15 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg 1-0 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-10-14 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 0-3 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
So, 2017-10-14 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 2-0 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 10 26 4 1 0 4 1 0 23 4 19
2 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 10 25 5 0 0 3 1 1 24 7 17
3 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 11 24 5 0 2 3 0 1 23 10 13
4 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 11 23 4 2 1 3 0 1 36 11 25
5 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 11 21 3 3 0 2 3 0 13 8 5
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 11 17 4 1 0 1 1 4 14 14 0
7 Motor Lubawa Motor Lubawa 11 16 4 1 1 0 3 2 19 12 7
8 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 11 16 3 1 2 2 0 3 14 19 -5
9 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 11 15 3 0 4 2 0 2 21 31 -10
10 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 11 13 1 2 1 2 2 3 19 15 4
11 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 11 13 2 1 3 2 0 3 11 17 -6
12 MKS Korsze MKS Korsze 11 10 1 0 4 2 1 3 15 24 -9
13 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 11 10 3 1 1 0 0 6 14 23 -9
14 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 11 8 2 2 1 0 0 6 11 18 -7
15 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 11 5 1 0 1 0 2 7 7 27 -20
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 11 4 1 0 5 0 1 4 4 28 -24
Następna kolejka Kolejka 12
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-21 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 15:00 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-10-21 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 15:00 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
So, 2017-10-21 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 15:00 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
So, 2017-10-21 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 15:00 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg
So, 2017-10-21 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 15:00 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
N, 2017-10-22 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-10-21 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo 15:00 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
N, 2017-10-22 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15:00 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa

Tabela wyników

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 11
Dzień Gospodarze Goście
N, 2017-10-15 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 5-0 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
So, 2017-10-14 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa 7-0 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2017-10-14 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym 3-6 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
So, 2017-10-14 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 2-2 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-10-14 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 3-0 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
N, 2017-10-15 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg 1-0 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-10-14 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 0-3 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
So, 2017-10-14 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 2-0 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 10 26 4 1 0 4 1 0 23 4 19
2 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 10 25 5 0 0 3 1 1 24 7 17
3 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 11 24 5 0 2 3 0 1 23 10 13
4 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 11 23 4 2 1 3 0 1 36 11 25
5 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 11 21 3 3 0 2 3 0 13 8 5
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 11 17 4 1 0 1 1 4 14 14 0
7 Motor Lubawa Motor Lubawa 11 16 4 1 1 0 3 2 19 12 7
8 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 11 16 3 1 2 2 0 3 14 19 -5
9 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 11 15 3 0 4 2 0 2 21 31 -10
10 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 11 13 1 2 1 2 2 3 19 15 4
11 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 11 13 2 1 3 2 0 3 11 17 -6
12 MKS Korsze MKS Korsze 11 10 1 0 4 2 1 3 15 24 -9
13 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 11 10 3 1 1 0 0 6 14 23 -9
14 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 11 8 2 2 1 0 0 6 11 18 -7
15 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 11 5 1 0 1 0 2 7 7 27 -20
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 11 4 1 0 5 0 1 4 4 28 -24
Następna kolejka Kolejka 12
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-21 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 15:00 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-10-21 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 15:00 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
So, 2017-10-21 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 15:00 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
So, 2017-10-21 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 15:00 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg
So, 2017-10-21 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 15:00 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
N, 2017-10-22 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-10-21 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo 15:00 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
N, 2017-10-22 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15:00 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa

amex   gmina susz                      partner ZUK   csir  

       27          woznicki               warmianka      turhen               muzeal    melo dren2          eureka      dhl play     

 

         auto doktor                 digieye2    wmzpn

 

 Patronat medialny

logo